UKS BASKET OSTRÓW WIELKOPOLSKI

sobota, 15 października 2011

Znakomita inauguracja

Pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo! Dzisiaj w kadetkach B nasz zespół pokonał MUKS Poznań 82:67. Do przerwy było już ponad dwadzieścia punktów przewagi, ale nieskuteczna trzecia kwarta i słabszy początek czwartej sprawiły, że rywalki zbliżyły się na zaledwie sześć punktów. Końcówkę rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść i tym samym początek nowego sezonu możemy uznać za jak najbardziej udany.

UKS Basket Ostrów - MUKS Poznań 82:67 (23:18, 22:6, 11:22, 26:21)
UKS Basket: Katarzyna Joks 28, Magdalena Dąbrowska 12, Paulina Izydorska 12, Zuzanna Jędrzejak 10, Agnieszka Obst 7, Anna Kasprzyk 4, Martyna Kasprzak 3, Sandra Gruszka 2, Karolina Mularczyk 2, Dorota Stasiak 2, Magdalena Boruń 0, Daria Walczak 0.
MUKS Poznań: Żaneta Disterheft 18, Zuzanna Puc 14, Magdalena Mania 11, Patrycja Burchardt 8, Katarzyna Plenzler 7, Anna Gawron 3, Martyna Policha 2, Maria Caldarar 2, Julia Perła 2, Marta Wróblewska 0, Dominika Błaszczyk 0, Adrianna Szał 0.