UKS BASKET OSTRÓW WIELKOPOLSKI

sobota, 1 grudnia 2012

Młodziczki lepsze od Lidera

Młodziczki starsze UKS Basket powiększają swoją kolekcję zwycięstw w bieżących rozgrywkach. Tym razem okazały się lepsze od Lidera Swarzędz w jego własnej hali, wygrywając 100:29.

Już pierwsza połowa przesądziła o losach całego spotkania, bowiem gospodynie w ciągu dwudziestu minut meczu nie zdobyły nawet dziesięciu punktów, podczas gdy nasz zespół miał ich na swoim koncie aż 54. Lider musi więc jeszcze trochę poczekać na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Dziewczynom serdecznie gratulujemy, oby tak dalej!

Lider Swarzędz - UKS Basket Ostrów 29:100 (4:26, 5:28, 10:19, 10:29)
Punkty dla UKS Basket zdobyły: Julia Niełacna 26, Weronika Hipp 17, Agata Kowalczyk 12, Wiktoria Jakubowicz 11, Laura Wawrzyniak 11, Natalia Benedykcińska 10, Anna Walczak 5, Agata Rybak 4, Weronika Kasprzak 2, Nicola Waliszewska 2.