UKS BASKET OSTRÓW WIELKOPOLSKI

sobota, 5 stycznia 2013

Udany początek roku

Rok 2013 młodziczki starsze UKS Basket rozpoczęły w bardzo dobrym stylu, wygrywając u siebie z INEĄ AZS Poznań 93:26. Nasze dziewczęta w żadnej z kwart nie pozwoliły swoim rywalkom na rzucenie więcej niż siedmiu punktów, tym samym już praktycznie po pierwszej połowie meczu, wygranej 49:14, odebrały im szansę na skuteczny rewanż za porażkę u siebie na początku sezonu. W nowym roku nie zabrakło także naszych wiernych kibiców, którym dziś daliśmy sporo powodów do zadowolenia, choć najważniejsze mecze dopiero przed nami.

UKS Basket Ostrów - INEA AZS Poznań 93:26 (20:7, 29:7, 20:7, 24:5)
Punkty dla naszego zespołu zdobyły: Julia Niełacna 25, Natalia Benedykcińska 14, Weronika Hipp 12, Wiktoria Jakubowicz 10, Anna Walczak 10, Laura Wawrzyniak 10, Agata Kowalczyk 8, Nicola Waliszewska 2.