UKS BASKET OSTRÓW WIELKOPOLSKI

piątek, 28 października 2011

Kasprowiczanka (jeszcze) lepsza

Pierwszej porażki w sezonie doznaliśmy dzisiaj w hali przy ul. Tuwima, przegrywając z Kasprowiczanką 64:55 w kadetkach A. Słabsza postawa w drugiej kwarcie ustawiła nieco spotkanie, chociaż po przerwie gra w naszym wykonaniu była już znacznie lepsza. Ostatecznie mimo ambitnego pościgu nie udało się doprowadzić do wyrównanej końcówki i przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Tym samym wciąż nie możemy przełamać serii porażek z naszym lokalnym rywalem, ale już jutro gramy u siebie w kadetkach B a w rewanżu na pewno postaramy się o zwycięstwo.

UKS Kasprowiczanka Ostrów - UKS Basket Ostrów 64:55 (17:16, 24:9, 12:17, 11:13)
UKS Kasprowiczanka: Magdalena Skupińska 15, Maria Łuczak 13, Hanna Twardowska 9, Kinga Zuchowska 8, Paulina Sikora 8, Adrianna Szymczak 6, Joanna Stempniewicz 2, Marta Walczak 2, Anita Dąbek 1, Weronika Smętek 0, Martyna Marek 0.
UKS Basket: Karolina Mularczyk 11, Magdalena Dąbrowska 10, Paulina Izydorska 10, Katarzyna Joks 7, Martyna Kasprzak 6, Agnieszka Obst 5, Daria Walczak 4, Magdalena Boruń 2, Agnieszka Grzesiak 0, Zuzanna Jędrzejak 0, Anna Kasprzyk 0, Żaneta Ławniczak 0.