UKS BASKET OSTRÓW WIELKOPOLSKI

sobota, 29 października 2011

W kadetkach B nadal bez porażki

Trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśliśmy dzisiaj w kategorii kadetek B. We własnej hali wygraliśmy z Kasprowiczanką 77:66. Początkowo to zespół trenera Jana Stempniewicza miał kilka punktów przewagi, ale duża ilość przewinień sprawiła, że zaczęliśmy odrabiać straty właśnie poprzez rzuty osobiste. W pierwszych dziesięciu minutach zanotowaliśmy zaledwie dwa celne rzuty z gry (w sumie pięć punktów). W drugiej połowie za pięć przewinień parkiet opuściły trzy zawodniczki naszych rywali a nam udało się utrzymać przewagę i zapisać na swym koncie kolejną wygraną.

UKS Basket Ostrów - UKS Kasprowiczanka Ostrów 77:66 (19:14, 17:15, 25:21, 16:16)
UKS Basket: Paulina Izydorska 17, Agnieszka Obst 12, Magdalena Boruń 12, Daria Walczak 10, Katarzyna Joks 9, Magdalena Dąbrowska 9, Martyna Kasprzak 6, Karolina Mularczyk 2, Sandra Gruszka 0, Zuzanna Jędrzejak 0, Anna Kasprzyk 0, Żaneta Ławniczak 0.
UKS Kasprowiczanka: Aleksandra Parzeńska 24, Adrianna Szymczak 22, Wiktoria Smętek 7, Joanna Stempniewicz 5, Monika Dymek 4, Katarzyna Gzik 2, Magdalena Sieroń 2, Katarzyna Lis 0, Karolina Bąk 0.